10 rad jak vypadat a cítit se skvěle

Trápí Vás nějaké to kilo navíc? Bojujete se svými křivkami? Ve světě ovládaném módním diktátem někdy až nezdravě hubených žen, se plnoštíhlé ženy prosazují pomaleji, ale naštěstí stále více. Plnoštíhlé ženy jsou dnes více odvážnější a nebojí se zvýraznit své plné křivky a být sexy. Proto, aby jste i jako plnoštíhlá žena vynikla, přinášíme Vám pár rad a triků, jak na módu, když máte nějaké to kilo navíc.

  1. Nenoste moc velké vzory – velké vzory Vás totiž mohou opticky ještě více rozšiřovat, což je samozřejmě nežádoucí. Obzvláště se výrazným a velkým vzorům vyhněte v oblasti zadečku, kde by bylo optické rozšíření hodně znát.
  2. Najděte si svou velikost – až příliš často se plnoštíhlé ženy schovávají v neforemných pytlích a nebo se naopak snaží nasoukat do příliš těsného oblečení. Zvolte velikost, ve které se budete cítit sama dobře, a která jemně zvýrazní Vaše křivky.Saty truda pro plnostihle
  3. Přidejte do svého šatníku sukně – plnoštíhlé ženy se často sukní bojí a radši schovávají nohy v kalhotách, i když pěkná sukně jim udělá mnohem lepší službu. Sukně by měla ideálně sahat těsně pod kolena, volila bych tmavší barvu, a světlejší top a určitě je nejvhodnější tzv. áčkový střih, který nejen, že pomůže zdůraznit linii pasu, ale spolu se správnou délkou sukně i nohy opticky prodlouží a zeštíhlí.
  4. Dejte si podpatky – podpatky rozhodně nejsou určeny jen pro hubené ženy, naopak. Podpatky nejen, že podrží Váš zadeček, ale pomáhají i k optickému zeštíhlení nohou. Spolu se správně zvolenou sukní, jsou ideální volbou pro plnoštíhlé ženy.
  5. Vsaďte na větší doplňky – pokud byste zvolila malé a drobné doplňky, vypadaly by vůči Vám malé a tím by Vás opticky zvětšovaly, čemuž se samozřejmě snažíme vyhnout. Samozřejmě, nevolte ani příliš velké a výrazné doplňky, které by poutaly přílišnou pozornost. Najděte si svůj styl a velikost a vsaďte spíše na šperky s kameny a vrstvami, než na jednoduché řetízky a náramky.
  6. Zvolte vhodnou látku –  střih a vzhled oblečení je jen jednou z charakteristik, kterou musíte brát v potaz. Látka, ze které jsou šaty vyrobeny, je také velmi důležitá. Najděte si látku, která nedělá příliš záhyby, ale která se Vám i příjemně nosí. Ideální je kombinace látek s určitým přídavkem elastické látky, tak aby šaty lichotily Vaší postavě. Nebojte se ani umělých vláken. Dnešní polyesterové a podobné látky jsou uzpůsobeny na dlouhodobé opakované nošení.
  1. Berte trendy s rezervou – každý trend není pro každý typ postavy. Vždy si ujasněte, že zvolený trend je lichotivý k Vašim plným křivkám a zdůrazňuje Vaše přednosti. Nebojte se nesledovat trend.
  2. Nezapomeňte na vhodné prádlo – pokud máte například povolené bříško nebo zadeček, mělo by se stahovací prádlo stát nedílnou součástí Vašeho šatníku. Dnešní moderní stahovací prádlo pro plnoštíhlé ženy je extrémně pohodlné, krásně Vám zdůrazní křivky a přidá Vám kilogramy sebevědomí.Saty pro plnostihle Bentley 5
  3. Nebojte se barev a rozmanitosti – vzory hrají pro Vás. Zkuste třeba zvířecí nebo přírodní motivy a vyhýbejte se jasně definovaným tvarům. Cílem je, aby se oko člověka, který se na Vás dívá, nemělo čeho chytit. Aby silueta byla sice viditelná, ale ne jasně definovaná. Když už se rozhodnete pro černou, radši bych ji zvolila od  pasu dolů, na kalhoty, sukně a od pasu nahoru spíše veselejší, živější barvy.
  4. Zvýrazněte své přednosti – máte menší poprsí? Pak zvolte kulatý výstřih, kterým můžete zdůraznit svůj krk anebo upozornit na zajímavý náhrdelník. Máte výraznější linii pasu, pak ji ukažte. Zkuste třeba polozavinovací šaty s asymetrickým vázáním na boku.  Tento střih působí nesmírně žensky a šik.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů